Digimon Forum

Forum Digimon

Ogłoszenie

Każdy kto się zarejestruje musi edytować profil i podać: Numer Gadu-Gadu, Login Skype, Prawdziwe Imie, Miejsce Zamieszkania oraz wypełnić "Pola Dodatkowe" (Ulubiony Digimon i Digiwybraniec).

#1 2008-02-28 22:24:32

Tai

Administrator

1169472
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 11
Ulubiony Digimon: Patamon
Ulubiony Digiwybraniec: Tk
WWW

Regulamin

1. Regulamin - Ogółem

1.1 Forum zostało stworzone dla Fanów Digimon, także mam nadzieje że nie będzie żadnych kłótni ponieważ każda z nich zakończy sie ostrzeżeniem (dla wszystkich biorących udział w kłótni)
1.2 Na Forum jest limit 5 ostrzeżeń
1.3 Każdy spam nie w tym dziale co trzeba będzie nagradzany ostrzeżeniem i ujemnym punktem reputacji
1.4 Obrażanie innych użytkowników skutkuje ujemnym punktem do reputacji
1.5 Jeżeli chcesz "odrobić" ostrzeżenie (żeby go nie mieć), zgłoś się do Admina, on wymyśli Ci jakieś zadanie po którego wykonaniu z twojego konta zniknie ost (1 zadanie = 1 usunięcie osta | 1 usunięcie osta = tylko raz na miesiąc)
1.6 Aby odrobić punkty reputacji po prostu musisz być miły
1.7 Mam pomysł jak ulepszyć forum, gdzie go napisać?
TU: http://www.digimon.pun.pl/viewforum.php?id=25

2. Regulamin - Kary

2.1 Obrażanie Innego użytkownika, skutkuje ujemnym punktem reputacji, no chyba że będzie się to powtarzało to dana osoba dostanie ostrzeżenie.
2.2 SPAM nie w tym dziale = ostrzeżenie, oraz ujemny punkt reputacji
2.3 "Multikonta" (czyli kilka kont jednego użytkownika) = Zbanowanie, no chyba że to siostra lub brat. Właśnie? Jak to udowodnić? - Twoja sprawa..
2.4 Na forum jest limit 5 ostrzeżeń:
- Za trzy ostrzeżenia otrzymujesz zakaz odwiedzania i pisania forum na tydzień
- Za cztery osty otrzymujesz zakaz odwiedzania i pisania na forum na miesiąc
- Za pięć ostrzeżeń zostajesz zbanowany.
2.5 Za 10 ujemnych punktów reputacji dostajesz ostrzeżenie, kolejne ostrzeżenie jest za 5 ujemnych punktów reputacji itd.

3. Regulamin - Nagrody

3.1 Nienaganne zachowanie = Dodatkowe punkty do Reputacji
3.2 Niespamowanie = Dodatkowe punkty do Reputacji
3.3 Za zdobycie ok. 25 dodatnich punktów reputacji twoje szanse na zostanie Moderatorem wzrastają z 10% do 60%
3.4 Jeżeli ubłagasz Administratora może cofnie Ci bana

4. Regulamin - Reputacja

4.1 Reputacja mówi o użytkowniku, im mniejsza tym użytkownik mniej się udziela na forum, jeżeli jest dodatnia to do użytkownika nie ma sie większych zastrzeżeń, natomiast jeżeli jest ujemna to znaczy że z użytkownikiem są "małe" problemy.
4.2 Jak zdobyć punkty reputacji? Udzielaj sie na forum, pomagaj od czasu do czasu - na pewno zostaniesz zauważony przez Administratorów czy moderatorów i otrzymasz dodatkowe punkty reputacji, za proszenie o nie będziesz natychmiast dostawał punkty ujemne
4.3 Kto może dawać punkty reputacji
-Administrator
-Zasłużony Użytkownik (Digiwybraniec) - jeżeli ma powyżej 400 postów
-Moderator - jeżeli ma powyżej 250 postów

5. Regulamin - Rada Forum

5.1 Forum nie posiada Rady, każda decyzja jest podejmowana przez Tai'a (Głównego Administratora).

6. Regulamin - Grupy użytkowników

6.1 Na Forum jest jedna Grupa - Digiwybrańcy - Jest to grupa dla zasłużonych userów.
6.2 Jak znaleźć się w tej Grupie? - Musisz być zasłużonym userem.

7. Regulamin - Moderatorzy

7.1 Moderatorzy - Dbają o forum, mogą usuwać, przenosić wątki i posty. Mogą również dawać ostrzeżenia dla Userów i innych osób na forum (poza Administratorami)
7.2 Jak nim zostać:
-Wcześniej musisz należeć do grupy "Digiwybrańcy"
-Twoja reputacja musi wynosić co najmniej 25 punktów
-Musisz dawać przykład
-Od czasu do czasu by nic sie nie stało jak być pomógł jakiemuś Userowi..
7.3 Są inne sposoby? Tak jest ich kilka, ale ten u góry był chyba najprostrzy.
1. Musisz być znajomym Głównego Administratora
2. Użytkownicy muszą mieć o tobie nienaganne zdanie (wraz z Adminem), musisz mieć znajomego wśród Administratorów, oraz Tai (główny Administrator) nie może mieć żadnych zastrzeżeń do Ciebie.
3. Mam mało postów, Administrator mnie nie zna.. Ale mam 40 punktów reputacji mogę być Moderatorem? Teoretycznie tak - napisz do głównego Administratora, to od niego zależy

8. Regulamin - Administratorzy

8.1 Administratorzy - czuwają nad forum. Jest to najwyższa ranga jaką może otrzymać użytkownik, może on edytować forum, rozdawać bany itd.
8.2 Jak nim zostać?
-Musisz należeć do Moderatorów
-Główny Admin musi Cię znać, oraz Ci Ufać
-Musisz posiadać co najmniej 100 pozytywnych punktów reputacji
8.3 Są inne sposoby? - Nie


Przeczytałeś? Podpisz się.

Offline

 
Miejsce Na Reklame!
Aby się zareklamować napisz do Admina (taiekk@gmail.com)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
private room to rent ONYX HOTEL Yamoussoukro wolne miejsca Karwia